Imamo osem nagrajencev foto natečaja Božičkova pisarna

V okviru foto natečaja Božičkova pisarna smo prejeli kar 28 čudovitih fotografij, ki so ujele praznično vzdušje v hiški na Svetinovem vrtu pri Centru kulture Gustav. Tričlanska komisija je po skrbnem premisleku za zmagovalno izbrala fotografijo, ki so jo poslale članice Vokalne skupine Glasovir.

Zmagovalke natečaja prejmejo posebno nagrado – profesionalno fotografiranje v Božičkovi pisarni z Maticem Javornikom. Poleg glavne nagrade je komisija izbrala še sedem nagrajencev, ki prejmejo pakete šentjurskih dobrot. Ti srečni nagrajenci so: Ana Zupanc, Špela Cvirn, Barbara Gradič Oset,  Apolonija Koštomaj, Nina Dolinšek, Marjeta Straže in Aurelia Karina Zupanc.

V sodelovanju z Občino Šentjur bomo v decembru pripravili razstavo nagrajenih fotografij na ograji Športnega parka Šentjur.

Božičkova pisarna ponovno odpira svoja vrata!

V prazničnem času bo Božičkova pisarna na Svetinovem vrtu zaživela 6. decembra. Poseben obisk gospod in gospa Božiček načrtujeta 12. decembra 2025, ko bosta od 18.00 do 20.00 uradovala v svoji pisarni in vnašala čarobnost med obiskovalce. Pri tem jima bodo pomagali ulični gledališčniki Arbadakarba.

Vabljeni, da se pridružite prazničnemu dogajanju in ustvarite svoje nepozabne spomine!

GPS koordinate

Zemljepisna širina: 46.031981° Zemljepisna dolžina: 14.529676°
SHIFT + A